Pracownik gospodarczy- złota rączka

Stawka

14.97
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Eindhoven , Tilburg , Venlo , Holandia

Opis stanowiska

• pracownik gospodarczy będzie jeździł po mieszkaniach firmowych w regionie Venlo, Eindhoven,Tilburg, Waalwijk, Waspik, Oudewater i usuwał drobne usterki w mieszkaniach, wymiana żarówek, naprawa kontaktów elektrycznych, drobne prace remontowe, malarskie, urządzanie mieszkań, drobne naprawy sprzętu oraz wszystkie inne czynności w zakresie prac obowiązkowych w utrzymaniu w należytym stanie technicznym mieszkania, zakup wymaganego sprzętu, materiałów i innych potrzebnych art. samodzielnie lub z osobą koordynującą prace
• zapewniamy wszelki niezbędny sprzęt, auto firmowe + telefon służbowy
• Stawka od € 14,97 brutto

Wymagania

• samodzielność, motywacja i dobra organizacja pracy,
• znajomość język niemieckiego, j. holenderskiego lub j. angielskiego A2
• prawo jazdy kat. B/ warunek konieczny
• ilość miejsc pracy: 1
• liczba godzin pracy 40/45
• praca na długi okres czasu z możliwością zjazdu na urlop po wcześniejszym ustaleniu
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Nasza oferta

• Holenderską umowę o pracę
• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
• wypłaty tygodniowe na konto
• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
• opieka polskich koordynatorów
• odpłatne ubezpieczenie
• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi
• transport do pracy w NL: auto firmowe