Spawacz MIG MAG 135/136

Stawka

15.32
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska

  • spawacz MIG MAG 135/136
  • spawanie części i podzespołów do maszyn i urządzeń
  • sprawdzenie/kontrola według rys. technicznego
  • praca w godz. od 07:00-17:00 od poniedziałku-piątku
  • stawka od € 15,35 brutto
  • miejsce pracy Liessel k/Venlo

Wymagania

  • samodzielność, motywacja i dobra organizacja pracy,
  • certyfikat spawacza
  • znajomość język niemieckiego, j. holenderskiego lub j. angielskiego B1
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Nasza oferta

  • holenderska umowa o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe)  WiFi
  • transport do pracy w NL: auto firmowe
> Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.