Pracownik drogowy/Brukarz

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik drogowy/brukarz
Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania

Obowiązki:

  • renowacja/wymiana płyt chodnikowych
  • wymiana powiązanej infrastruktury (studzienki kanalizacyjne, inspekcje)
  • przygotowanie terenu pod prace brukarskie

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od 09.2021

Nasza oferta

  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę
  • długoterminowy projekt od 09.2021 przez 12-18 miesięcy
  • pracę na pełny etat (37 h) od poniedziałku do piątku
  • dwudniowe szkolenie Traffic Course – z zakresu pracy przy ruchu drogowym (koszt szkolenia pokrywa pracodawca)
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • opiekę koordynatora przed wyjazdem, jak i po podjęciu zatrudnienia