Szlifierz/ Spawacz 135 - Robot Spawalniczy * 193.2 kr brutto/ h (116 zł brutto/ h) + wakacyjne + nadgodziny

Stawka

193.20 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Herning , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, producent konstrukcji stalowych z okolic Herning, poszukuje doświadczonych szlifierzy/ spawaczy - metoda 135
Wymagane referencje - rozpatrujemy wyłącznie CV z REFERENCJAMI

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę robota spawalniczego, jak również będziesz wprowadzać drobne poprawki metodą 135 i szlifować elementy. Do Twoich zadań należeć będzie przygotowywanie i transport materiału za pomocą wózka widłowego lub suwnicy, kontrola jakości spoin i wykończenie, konserwacja i dbałość o narzędzia pracy, stosowanie się do przepisów BHP i wykorzystywanie odzieży, butów ochronnych i respiratora/ przyłbicy spawalniczej 3M.

Praca na 1 zmianę (7:00 - 19:00), w systemie - do ustalenia z pracodawcą.

Stawka gwarantowana za godz:
Poniedziałek-piątek: 193.20 *DKK (około 116 PLN) /godz.
Sobota: 293.78 * DKK (około 176 PLN) /godz.
Niedziela: 293.78 * DKK (około 176 PLN) / godz.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM i referencje, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy
  • Posiadasz odzież oraz buty ochronne i respirator lub przyłbicę spawalniczą 3M
  • Masz doświadczenie jako spawacz/ szlifierz
  • Posiadasz aktualne certyfikaty spawalnicze 135 FW, powyżej 3 mm
  • Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy lub suwnicę

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę) oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie: 193.2 kr brutto/ h (116 zł brutto/ h) + nadgodziny
    + wakacyjne + składka emerytalna
  • Umowa na warunkach duńskich
  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym (koszt na tydzień ok. 945 kr/ 550 zł)
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
DKK / PLN kurs z dnia 10-01-2024