Pracownicy stadnin konnych w Szwajcarii

Stawka

3 700.00 - 4 300.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Aarau , Szwajcaria

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem do stadnin konnych. Do obowiązków pracownika należeć będzie codzienne sprzątanie boksów, wyprowadzanie koni, karmienie dbanie o czystość w stadninie.

Okres zatrudnienia: stale bądź sezonowe.
Termin rozpoczęcia: natychmiast

Wymagania

Doświadczenie i chęć pracy przy koniach, znajomość j. niemieckiego, bądź angielskiego - poziom min. A1 mile widziana, podobnie jak umiejętność jazdy traktorem i prawo jazdy B - nie zawsze konieczne.

Nasza oferta

Warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności pracownika.
Obecnie minimalna pensja w rolnictwie w Szwajcarii wynosi 3350 CHF brutto.

Nasi pracodawcy oferują jednak pensje rzędu 3700 -4300 Brutto.
Im większe doświadczenie, tym większe zarobki.

Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, wyżywienie również, jeśli zachodzi taka konieczność.

Wazne:

Prosimy o Cv w napisane w jezyku niemieckim ze zdjeciem.

Brak prowizji za posrednictwo.

Ponadto prosze o dopisanie w Cv nastepujacej zgody, (RODO):

Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.