Praca przy krowach w Szwajcarii

Stawka

3 500.00 - 4 000.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Aarau , Szwajcaria

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzny do pracy w gospodarstwie rolnym zajmującym się hodowla krów w Szwajcarii. Praca zroznicowana polegajaca na opiece nad zwierzetami, oraz w warsztacie - naprawa i konserwacja maszyn, a takze ich obsluga.

Okres zatrudnienia: praca stała, badz sezonowa
Termin rozpoczęcia: natychmiast

Wymagania

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy B, umiejętność jazdy traktorem, zdolność do samodzielnej pracy znajomość obsługi maszyn rolniczych, Wyksztalcenie techniczne mechaniczne mile widziane.

Nasza oferta

Zarobki - pełny etat: 3500 -4000CHF Brutto. Czas pracy: 55 godzin / tydzień. Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Wazne:

Prosimy o Cv w napisane w jezyku niemieckim ze zdjeciem. Brak prowizji za posrednictwo.

Ponadto prosze o dopisanie w Cv nastepujacej zgody, (RODO):

Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.