Praca dla rolnikow w Szwajcarii

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Poszukujemy mezczyzn do pracy w gospodarstwach rolnych w Szwajcarii zajmujacych sie hodowla trzody chlewnej, produkcja mleka, uprawa zboz, kukurydzy i ziemniakow. Posiadamy tylko sprawdzone oferty!

Okres zatrudnienia: 3 -12 mcy
Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego na poziomie min A2, prawo jazdy B, doswiadczenie w rolnictwie, umiejetnosc jazdy traktorem oraz obsluga maszyn, zdolność do samodzielnej pracy.

Nasza oferta

Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Zakwaterowanie i wyzywinie zapewnia odpłatnie pracodawca w zaleznosci od oferty. Posiadamy oferty pracy z wynagrodzeniem netto od 2100 -2500 CHF z wyzywieniem, zamieszkaniem i ubezpieczeniami.

Prosimy o Cv w j. niemieckim ze zdjeciem.

Brak prowizji za posrednictwo.

Ponadto prosze o dopisanie w Cv nastepujacej zgody, (RODO):

Ich bin damit einverstanden, dass meine Daten zu Rekrutierungszwecken von der Firma ROL-JOB HLIWA Personalvermittlung mit Sitz an der Reussmatt 6 6032 Emmen, Schweiz im erforderlichen Umfang für die Rekrutierung und den Kontakt mit dem Arbeitgeber verarbeitet werden.