PRACOWNICY RECEPCJI NA RUGII (564/REZ) OD KWIETNIA!!!

Kategoria

Recepcja , HoReCa

Lokalizacja

Stralsund , Niemcy

Opis stanowiska

PRACA NA STANOWISKU RECEPCJONISTY W HOTELU NA RUGII - BARDZO BLISKO GRANICY!

MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY DLA PARY/ZNAJOMYCH/PRZYJACIÓŁ!

  • praca na recepcji
  • check-in oraz check-out
  • dokonywanie rezerwacji telefonicznych
  • płatności

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-miłe usposobienie
-umiejętność organizacji pracy własnej
-umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta

Oferujemy:
-pracę na umowie niemieckiej podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą niemieckim
-praca na stałe
-ubezpieczenie zdrowotnie i pakiet socjalny
-zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z łazienką, aneksem kuchennym, wifi i tv, płatne €180/m-c/os
-koszt miesięcznego blietu na dojazdy do i z pracy pokrywa pracodawca
-darmowa wypożyczalnia rowerów
-6dni/8h dni tygodniowo
-wynagrodzenie €12.50/h brutto, po 3 miesiącach możliwa podwyżka
-możliwe nadgodziny, dodatkowo płatne
-wsparcie koordynatora polskiego
-pomoc w organizacji transportu
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji
Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.