Recepcjonista/ka Zakwaterowanie.+ wyżywienie min 1.900 Euro NETTO, 50 km od Lübeck d.język niemiecki !!!

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Recepcja , HoReCa

Lokalizacja

Lübeck , Niemcy

Opis stanowiska

  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy
  • obsluga gosci Check in / Check out
  • dbanie o wizerunek recepcji
  • przyjmowanie rezerwacji
  • dobra i mila komunikacja z gośćmi

Wymagania

  • Znajomość zasad obsługi systemow rezerwacji,
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonista/recepcjonistka,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego( komunikatywnie) !!!
  • Dobra prezencja i ciekawa osobowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • mila aparycja
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasza oferta

  • umowa pracy
  • wynagrodzenie po odciagnieciu zakwaterownia i wyzywienia min.1900,- Euro Netto
  • 40 godzinny tydzień, 5 dni w tygodniu
  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • mozliwosc płatne dni świąteczne
  • zatrudnienie na dłuższy okres czasu lub sezonowo
  • mozliwosc rozwoju zawodowego
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole