Praca w fabryce mięsa - Holandia - bez znajomości języka

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Olst , Apeldoorn , Epe , Holandia

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY:

1. Shaperów - 12€/h netto
  • wymagane doświadczenie w krojeniu cielęciny i wołowiny
  • nie wymagana znajomość języka obcego
  • prawo jazdy jest dodatkową zaletą
2.  Odkostniaczy na zmiany poranne - 16€/h netto
  • wymagane doświadczenie przy odkostnianiu mięsa
3. Odkostniaczy na zmiany popołudniowe - 400€/tyg. netto
  • musisz potrafić oddzielić każdą część jagnięciny
  • wymagane doświadczenie w odkostnianiu cielęciny i wołowiny
4. Rzeźników - 11,50€/h netto
5. Doświadczonych z nożem pracowników - 11€/h netto
  • prawo jazdy wymagane
6. Pracowników do produkcji przed procesem odkostniania - 335€/tyg. netto
  • wymagane prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.