Praca Niemcy dla par bez doświadczenia. Umowa niemiecka. Darmowe zakwaterowanie. Od zaraz

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Erfurt , Chemnitz , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Praca dla par produkcja

Praca Niemcy dla par bez doświadczenia. Praca Niemcy z darmowym zakwaterowaniem. Praca od zaraz dla par w Chemnitz i Erfurt.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie produktów mięsnych do sprzedaży : pakowanie, ważenie, krojenie, streczowanie
  • praca na zapleczu sklepu
  • obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji kiełbasek

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz auto na dojazd (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się w miejscu pracy
  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy

Nasza oferta

  • stawkę godzinową – 13,50 euro brutto na godzinę
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie darmowe
  • zeit konto / 5h / miesiac
  • kontakt z osobą koordynującą podczas dojazdu w każdy weekend
  • stała opieka ze strony firmy
  • odzież oraz obuwie do pracy
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, następnie zgłoszenie do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika