Praca dla Cieśli szalunkowych na budowie/ Belgia

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych podwykonawców- Cieśli szalunkowych. Praca przy budowie apartamentowców, głownie w szalunkach systemowych Peri i Doka.

Lokalizacja: Hasselt, Herselt (Limburgia)

Szukamy osób, które oprócz doświadczenia na podobnym stanowisku potrafią pracować z rysunkiem technicznym, znają szalunki tradycyjne i/lub systemowe oraz znają język angielski i posiadają samochód na wyjazd.

Oferujemy:
   - atrakcyjną stawkę: 23-25 €/h, zależnie od posiadanych kwalifikacji
   - długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu B2B (praca na A1),
   - pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pobliżu projektu,
   - dwutygodniowy system rozliczeń.

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.