Ciesla/Betoniarz/Belgia/Hasselt

Opis stanowiska

Szczegóły ogłoszenia

Praca dla Cieśli/Betoniarza w Belgii
Poszukujemy podwykonawcy na stanowisko: Cieśla/Betoniarz. Praca przy składaniu form szalunkowych i wylewaniu betonu w zakładzie prefabrykacji żelbetowej w Belgii
Miejscowość: Hasselt/Belgia

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- czynna działalność gospodarcza, dokument A1,
- mile widziany własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę,
- stabilną i długotrwałą współpracę,
- pomoc w zakwaterowaniu,
- dwutygodniowy system rozliczeń

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 . Oferta pracy tymczasowej

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.