Brygadzista budowlany|Cieśla prowadzący|Belgia

Stawka

22.00 - 26.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowisko Brygadzisty cieśli szalunkowych. Praca na budowie apartamentowców w Belgii.
Do zadań brygadzisty należeć będzie m.in. planowanie robót, podział i nadzór nad prawidłowym wykonaniem prac, dbanie o terminowość zleconych robót, współpraca z kierownikiem budowy, przyuczanie nowych pracowników, a także wsparcie zespołu w codziennych pracach na budowie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku brygadzisty min. 2 lata,
  • doświadczenia w pracach murarskich lub ciesielskich,
  • umiejętności zarządzania i organizacji pracy podległego zespołu (5-10 osób),
  • umiejętności czytana rysunków technicznych,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stawkę: 25-26 €/h netto,
  • stabilne zatrudnienie
  • długotrwałą współpracę,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • wsparcie koordynatora.
Jest również możliwość współpracy na podstawie umowy o prace
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957. Oferta pracy tymczasowej

Wymagania

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.