Praca dla blacharzy - naprawa uszkodzonych pojazdów

Stawka

4 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Reykjavík , Islandia

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych blacharzy, którzy chcą dołączyć do silnego zespołu.
Firma zajmuje się głównie naprawami szkód na zasadach B2B (dla innych firm i wypożyczalni samochodów), częśćiowo pojazdów dla sektora prywatnego.

Pojazdy przyjeżdżające do naprawy to głównie samochody osobowe, ciężarowe i autobusy z wypożyczalni.

Oczekuje się, że firma uzyska zwiększony ruch w 2023 r., co da zainteresowanym pracownikom dobrą okazję do pracy w nadgodzinach. Dodatkowe godziny są płatne według wyższych stawek.

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • Odbieranie uszkodzonych pojazdów i analiza uszkodzeń;
  • Demontaż uszkodzonych części pojazdu i montaż nowych;
  • Przygotowanie pojazdu do lakierowania - mocowanie nadwozia/konstrukcji.

Wymagania

  • Doświadczenie w terenie
  • Znajomość najczęściej używanych narzędzi
  • Dobre zdrowie fizyczne
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Chęć pracy w silnym zespole
  • Mile widziane doświadczenie w malowaniu

Nasza oferta

  • Długoletnie umowy z zaangażowanymi pracownikami.
  • Ze względu na popularność warsztatów często mogą oferować dodatkowe godziny wieczorami i w weekendy dla zainteresowanych. -Dodatkowe godziny wieczorami i weekendy są płatne według wyższej stawki.

Pracownicy zarabiają 4000-6000 euro brutto (podstawy miesięcznie). Łączne wynagrodzenie różni się w zależności od liczby przepacowanych godzin.