Od zaraz: Mechanik samochodów osobowych, naczep i autobusów

Stawka

4 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Reykjavík , Islandia

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych pracowników w poniższych zakresach:

  • Podwozie (hamulce/zawieszenie, wymiana oleju itp.)
  • Naprawa silnika/skrzyni biegów (Ciężarówki/Przyczepy/Autobusy/Vany)
  • Naprawy elektryczne (Ciężarówki/Przyczepy/Autobusy/Vagony)
  • Blacharzy
  • Lakierników samochodowych

Wymagania

  • Doświadczenie i zrozumienie prac mechanicznych przy ciężarówkach, autobusach, przyczepach lub maszynach
  • Dobra kondycja
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
  • Zainteresowanie zdobywaniem nowych kompentecji i przyjazdem do Islandii

Nasza oferta

  • Pracownicy mogą liczyć na długoletnie umowy;
  • Opcja zakwaterowania;
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatnych);
  • Miła atmosfera pracy (80% obsady to Polacy)
Podstawowe wynagrodzenie to 4000 - 6000 euro brutto (jest to uzależnione od liczby przepracowanych godzin).