PIEKARZ / cukiernik w piekarni-cukierni w Niemczech

Kategoria

Cukiernik , HoReCa

Lokalizacja

Ravensburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • Zatrudnienie w piekarni
  • wypiekanie chleba, bułek, pieczywa serowego
  • praca zgodnie z dyspozycjami kierownictwa
  • inne obowiązki charakerystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość jezyka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • dobry stan zdrowia
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na długi okres
  • prawo jazdy u własny samochód

Nasza oferta

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie 1900 Euro netto- etat plus darmowe zakwaterwanie
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • wdrozenie do pracy
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy