Piaskarz w Boxtel NOWA LEPSZA STAWKA

Opis stanowiska

Wynagrodzenie
€14,97 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, polski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Boxtel, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Straalbedrijf koncentruje się na powłokach ochronnych i obróbce strumieniowo-ściernej, ale także na takich działaniach jak powlekanie proszkowe i zaawansowane powłoki przemysłowe.

Jako piaskarz będziesz odpowiedzialny za wszystkie procesy obróbki strumiennej. Będziesz szlifować, gruntować i tworzyć części gotowe do napromieniania/natryskiwania. Części spryskiwane są różnymi rodzajami śrutowania: Kabiną śrutowania (6 x 6 x 20 m), kabiną do śrutowania ze szkła (5 x 5 x 15 m) i kabiną do śrutowania z korundu (6 x 6 x 20 m).

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku. W jednym tygodniu będziesz pracował od 7:00 - 16:00 do momentu kiedy nie zdobędziesz wystarczającego doświadczenia. Później będziesz pracować na dwie zmiany, od 6:00 do 14:00 i od 14:00 - 23:00. Jednego tygodnia będziesz pracować na poranną zmianę, następnego na popołudniową. Jest możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, które pozwolą poznać firmę i działania związane z pracą. W firmie istnieje możliwość rozwoju. Uzyskaj szansę na zawarcie umowy w Straalbedrijf. Dołącz do tej drużyny technicznej jako piaskarz!

Obowiązki

  • Szlifowanie metalowych części
  • Gruntowanie metalowych części
  • Tworzenie metalowych części
  • Przygotowywanie części do natryskiwania
  • Natryskiwanie części w różnych kabinach
  • Sprawdzanie jakości

Wymagania

  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Samodzielnośc, ale też umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego i/albo języka polskiego

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7