Monter na linii produkcyjnej dla znanej firmy TOBROCO

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Amsterdam , Tilburg , Waalwijk , Holandia

Opis stanowiska

Wynagrodzenie
€14,94 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Oisterwijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Tobroco Machines to globalna firma zajmująca się rozwojem maszyn kompaktowych marki Giant. Dzięki szerokiej gamie osprzętu wszystkie prace mogą być wykonywane jedną maszyną, co oznacza, że olbrzymie maszyny mogą być używane przez cały rok do wszystkich rodzajów prac.

Jako Pracownik Montażu będziesz montował osprzęt, ładowarki o sterowaniu burtowym oraz ładowarki kołowe. Będziesz odpowiedzialny za montaż maszyn budowlanych i rolniczych zgodnie z instrukcjami oraz prefabrykację elementów ramy i komponentów hydraulicznych. Po okresie szkolenia powinieneś być w stanie pracować samodzielnie i w zespole, aby przyczynić się do dalszej optymalizacji produktów.

Pracę zaczniesz w na jednej zmiane od poniedziałku do piątku, od 07:00 do 16:00. Gdy będziesz mógł pracować samodzielnie, będziesz pracował na dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00. W piątki zawsze skończysz pracę o 21:00. Za pracę w systemie zmianowym otrzymasz 113% dodatków.

Zyskaj możliwość rozwoju w firmie. Pokaż swoją motywację i zyskaj szansę na kontrakt w Tobroco. Dołącz do tego technicznego zespołu jako Pracownik Montażu!

Obowiązki

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Montowanie elementów ramy
  • Montowanie urządzeń

Wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu
  • Znasz język angielski

Oferujemy:

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7