Pakowanie ryb – Holandia

Stawka

10.02
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

  • pakowanie ryb do sklepów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku
  • język angielski – komunikatywny
  • Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)

Nasza oferta

  • wynagrodzenie w wysokości 10,02 € br/h
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • umowa o pracę na zasadach holenderskich
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy