Opiekun/Opiekunka od 16.09. dla Seniorki BEZ demencji, OSOBNA część mieszkaniowa! Wynagrodzenie 1700€/mies. na rękę!

Opis stanowiska

Opiekun/Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki  16.09., 63768 Hösbach OT Wenighösbach (dzielnica gminy Hösbach,  3 km od centrum Hösbach, 9 km od Aschaffenburg, 43 km na zachód od Frankfurtu nad Menem, Bawaria).

BARDZO DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE!

Opiekun/Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy (zakupy, wizyty lekarskie) 1700 Euro/mies. netto („na rękę”)!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani Margarete, 81 lat, 145 cm, 61 kg.

Podopieczna choruje na nadciśnienie.

Seniorka w przeszłości  doznała zwichnięcia stawu biodrowego - od tej pory dla komfortu i bezpieczeństwa porusza się za pomocą wózka (NIE  wymaga pomocy przy wstawaniu), czasami używa również kul,   podczas spacerów korzysta z wózka elektrycznego.

NIE MA demencji.
NIE MA inkontynencji.
NIE MA opieki w nocy.
NIE MA transferu - Podopieczna wstaje samodzielnie.

Podopieczna potrzebuje pomocy przy kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe) oraz przy ubieraniu i rozbieraniu się, podstawową  pielęgnację i toaletę wykonuje samodzielnie.

2 x dziennie przychodzi Pflegedienst – zakładanie i zdejmowanie rajstop uciskowych.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym.

Przebieg dnia : pobudka o godz. 7:00-7:15, poranna pielęgnacja, śniadanie 12:00-12:30 obiad, odpoczynek 17:00-18:00 kolacja, 22:30 Podopieczna samodzielnie kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekuna/Opiekunki oddzielny nowo odświeżony APARTAMENT: własny pokój, kuchnia, łazienka, Internet, samochód z manualną skrzynią biegów.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekuna/Opiekunki będzie należeć:

-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. bieżące utrzymywanie czystości w domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie sprzątanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, towarzyszenie podczas  wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.