Opiekunka/Opiekun od 18.12. dla p.Ericha, ZASTĘPSTWO na 5-6 tyg., KOMUNIKATYWNY niemiecki 1600€+PREMIA Świąteczna!

Opis stanowiska

Opiekunka/Opiekun osób starszych dla Seniora od 18.12., 39307 Genthin (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 15 tys., ok. 150 km na zachód od Berlina, Saksonia-Anhalt).

ZASTĘPSTWO NA 5-6 tyg. – możliwy kontakt z Opiekunką, która jest na miejscu i wraca na zlecenie.

Opiekunka/Opiekun z  komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1600 EURO/mc netto („na rękę”) + PREMIA Świąteczna 200 EURO!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan Erich, lat 92, 170 cm, 72 kg.

Podopieczny cierpi na inkontynencję (nosi pieluchy), zatrzymywanie się wody w nogach, raka prostaty oraz początki demencji (zapomina się, jest bardzo spokojny, raczej mało mówi).

Senior obecnie  jest osobą leżącą.
Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku.

NIE MA regularnej opieki w nocy – jedynie w nagłych przypadkach.

2 x dziennie przychodzi Pflegedienst - podawanie leków.

Senior potrzebuje pomocy podczas mycia/kąpieli, ubierania/rozbierania.

Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu ok. 70 m2 na parterze (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe i toaletowe).
Sklepy w odległości spaceru, większe zakupy robi córka. Bardzo miła i kulturalna rodzina.

Przebieg dnia: pobudka o godz. 7:30-8:30, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, drzemka, 15:00 kawa, 18-19:00 kolacja, ok. 20-21:00 Podopieczny chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu, kontrola i zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, kontrola i oferowanie odpowiedniej ilości płynów.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemeickiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.