Opiekunka z KOMUNIKATYWNYM niemieckim dla 88-letniej bardzo SAMODZIELNEJ Seniorki, 1600€+PREMIA Noworoczna!

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Bonn , Duisburg , Düsseldorf , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki od 27.12.53545 Linz am Rhein (miasteczko z liczbą mieszkańców ok.6 tys., położone 30 km od Bonn, Nadrenia-Palatynat).

LEKKIE ZLECENIE!

Opiekunka z  komunikatywną  znajomością języka  niemieckiego  1600 EURO / mies. netto („na rękę”) + PREMIA NOWOROCZNA!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, lat 88, 175 cm, 70 kg.

Seniorka cierpi na nadciśnienie – należy regularnie mierzyć ciśnienie.

Porusza się za pomocą balkonika – nie wymaga pomocy przy wstawaniu.

NIE MA  opieki w nocy.
NIE MA inkontynencji.
NIE MA demencji.

Seniorka  jest nadal bardzo samodzielna potrzebuje jedynie pomocy przy kąpieli, samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację, ubiera się/rozbiera, korzysta z toalety.

Podopieczna  mieszka  sama w domu z dostępem do ogrodu.
Łazienka wyposażona jest w  krzesełko prysznicowe i toaletowe.
Sklepy w odległości ok. 10 min. pieszo. Córka raz w tygodniu odwiedza Seniorkę i robi duże zakupy.

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka 8:00, samodzielna poranna pielęgnacja i śniadanie, oglądanie TV, ok.12:00 obiad, 18-19:00 kolacja, ok. 22:00 Podopieczna kładzie się samodzielnie spać.

Do dyspozycji Opiekunki: pokój, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:

-bieżące utrzymywanie czystości w domu, zakupy, gotowanie, regularne podawanie posiłków i napojów, pranie, prasowanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, tj. wspólne spożywanie posiłków, mobilizowanie do spacerów, rozmowy.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.