Opiekunka seniorów, zatrudnienie w Niemczech

Lokalizacja

Düren , Aachen , Düsseldorf , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki do pacjentki z początkami demencji. Pani mieszka z mężem, który generalnie nie wymaga opieki. Należy pomóc podopiecznej w codziennych czynnościach i dbać o porządek w domu. W zakupach czasem pomaga rodzina. Brak pracy w nocy (oprócz nagłych przypadków), czas wolny do ustalenia z koordynatorem.

Zadania opiekunki:

  • wsparcie podopiecznej w higienie i pielęgnacji ciała
  • podawanie leków, gotowanie posiłków
  • dbanie o porządek w domu: sprzątanie, pranie, zmiana pościeli, wynoszenie śmieci, mycie okien itd.
 Zapewniamy wsparcie koordynatora, który też zapoznaje z planem pracy i szczegółami zatrudnienia.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Pracodawca opłaca składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe, bezrobotne do Deutsche Rentenversicherung.
  • Zwrot kosztów podróży za okazaniem faktury.
  • Darmowy transfer z dworca autokarowego lub DB do miejsca pracy i z miejsca pracy do miejsca odjazdu.
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostepem do Internetu i czas wolny.