Opiekunka od 29.03.dla 86-letniego MOBILNEGO Seniora BEZ demencji, 1700€ na rękę+PREMIA Wielkanocna! LEKKIE Zlecenie

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Darmstadt , Dachau , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla 86-letniego Seniora od 29.03., 65795 Hattersheim am Main OT Eddersheim (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 28 tys., położona 27 km od centrum Frankfurtu nad Menem, Hesja).

Niepaląca Opiekunka z  mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1700 Euro/mies. netto ("na rękę”) + 100 Euro PREMII Wielkanocnej!

Do Opieki Pan, 86 lat, 168 cm, 83 kg.

Podopieczny cierpi choroby układu krążenia, niewydolność serca oraz dnę moczanową, nosi aparat słuchowy.

Nie ma  opieki w nocy.
Nie ma inkontynencji.
Nie ma demencji.

Senior jest osobą mobilną - porusza się bez środków pomocniczych, sam wstaje.

Podopieczny  samodzielnie wykonuje pielęgnację oraz korzysta z toalety, potrzebuje pomocy przy kąpieli oraz ubieraniu/rozbieraniu się.

2 x dziennie przychodzi Pflegedienst - podawanie leków, zakładanie/ściąganie pończoch uciskowych.

Podopieczny  jest nadal bardzo samodzielny, niekiedy przecenia swoje możliwości, np. podczas chodzenia po schodach, należy mieć na niego oko i w razie potrzeby wspierać. Senior dużo odpoczywa w ciągu dnia, NIE WYMAGA ciągłej obecności Opiekunki, nie trzeba być przy nim cały czas.

Przebieg dnia:
 8-8:30 pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie,  odpoczynek, 12-13:00 obiad, drzemka, ok. 17-19:00 kolacja, 21-23:00 Senior samodzielnie kładzie się spać.

Podopieczny  mieszka  w domu z ogrodem. Łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe.
Syn mieszka 600 km od ojca, obok w miejscowości mieszkają jego teściowie, którzy mówią po polsku.
Sklepy w odległości 1,5-2 km.

Do dyspozycji Opiekunki: 2 pokoje z łazienką i oknami w części piwnicznej lub pokój na parterze przy Podopiecznym, internet.
Dla Opiekunki z prawem jazdy do dyspozycji również samochów samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu, tj.robienie zakupów, gotowanie i regularne podawanie posiłków i płynów, bieżące utrzymywanie czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj.pomoc przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypomnienie o wzięciu leków, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.