Opiekunka od 28.11. dla 92-letniej p.Dory, BLISKO GRANICY! 1600€ na rękę+200€ PREMII na Święta!

Lokalizacja

Berlin , Chemnitz , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób osób starszych   dla spokojnej p.Dory od 28.11., 04808 Lossatal (Saksonia, miejscowość położona ok.40 km przed  Lipskiej).
BLISKO GRANICY!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1550 Euro/mies. netto („na rękę”) + 200 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ!
Opiekunka z dobrą komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1600 Euro/mies. netto („na rękę”) + 200 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ!
Niewymagane szczepienie.
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani Dora, 92 lata, 165 cm, ok. 80 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie, choroby układu krążenia oraz problemy z nerkami. Pani Dora ma średnie problemy ze słuchem (należy do niej mówić głośno i wyraźnie), cierpi również na inkontynencję (pieluchy) oraz początki spokojnej  demencji (zaczyna się zapomina).

Podopieczna porusza się zwykle za pomocą rollatora, pokonuje krótki odcinki po domu – przy wstawaniu mile widziane podanie dłoni i ogólna asekuracja podczas chodzenia.

Seniorka potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się,  przy myciu/ kąpieli (czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku pielęgnacyjnym) oraz w razie potrzeby wsparcia w toalecie.

Nie ma opieki w nocy.

Przebieg dnia Podopiecznej : pobudka ok. 7:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, po śniadaniu p.Dora lubi spędzać czas w fotelu czytając lub oglądając TV, 12:00 obiad, drzemka, 15:00 kawa/ciasto, 18:30 kolacja, ok. 21:00 Pani chodzi spać.
W ciągu dnia Podopieczna lubi grać w gry planszowe z Opiekunką.

Pani Dora mieszka sama w zadbanym domu jednorodzinnym. Łazienka Podopiecznej wyposażona jest w krzesełko prysznicowe.
Sklepy i punkty usługowe w pobliżu. Syn Podopiecznej mieszka osobno w tej samej miejscowości.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu, tj. bieżące utrzymywanie czystości, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj.pomoc przy kąpieli, pomoc przy ubieraniu / rozbieraniu się, zmiana pampersów;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, oglądanie telewizji, granie w gry planszowe.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.