Opiekunka od 22.12. dla 90-letniego Seniora, SUPER WARUNKI MIESZKANIOWE, dla Opiekunki: łazienka, kuchnia, 2 pokoje!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Hannover , Braunschweig , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych  od 22.12.,  14621 Schönwalde-Glien, (miejscowość z liczbą mieszkańców ok.9 tys., położona ok.17 km od berlińskiej dzielnicy Spandau, Brandenburgia).

LEKKIE ZLECENIE!
SUPER WARUNKI MIESZKANIOWE!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka  niemieckiego 1700 EURO / mies. netto („na rękę”) + PREMIA Świąteczna 200 EURO!!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan, lat 90, 185 cm, 90 kg.

Podopieczny cierpi cukrzycę (przyjmuje tabletki), zaczyna się lekko zapominać, nosi aparat słuchowy.
Sam korzysta z toalety-profilaktycznie nosi pieluchy.

Senior porusza się za pomocą balkonika - właściwie może wstawać samodzielnie jednak mile widziane podanie dłoni.

Podopieczny potrzebuje standardowej pomocy przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się.

2 x dziennie przychodzi Pflegedienst - zakładanie i zdejmowanie rajstop uciskowych.

Senior mieszka sam w domu na pięknej posesji ze stawem, szklarnią i herbaciarnią.
Łazienka Seniora wyposażona jest w krzesełko prysznicowe i toaletowe.
Córka Seniorka mieszka 1 godz.drogi od Schönwald-Glien.
Sklepu (np.Edeka) znajdują się w odległości pieszej.

Przebieg dnia: pobudka między 6-9:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, po śniadaniu Senior spędza czas w ogrodzie lub przed TV,  12:00 obiad,  18:00-19:00 kolacja, 21-22:00 Senior kończy swój dzień.

Do dyspozycji Opiekunki  WŁASNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA z osobną łazienką, kuchnią, 2 pokoje, taras, internet.

CZAS wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/ Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego , tj. w razie potrzeby robienie zakupów (Podopieczny chodzi jeszcze rownież na zakupy), gotowanie i przygotowywanie posiłków, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: pomoc przy kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się, kontrola pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, spacery itp.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.