Opiekunka od 17.12. dla pani Ute, LIPSK! KOMUNIKATYWNY niemiecki, Kontakt ze stała Opiekunką, PREMIA Świąteczna

Lokalizacja

Berlin , Dresden , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej, mobilnej Seniorki p. Ute, ZASTĘPSTWO  od 17.12 na okres 6 tygodni04318 Leipzig (Saksonia).

BLISKO GRANICY!
STAŁE I SPRAWDZONE MIEJSCE- MOŻLIWY KONTAKT TEL. Z  OPIEKUNKĄ, KTÓRA WRACA NA  MIEJSCE.

Opiekunka z komunikatywną  znajomością języka niemieckiego 1550 Euro/mc netto ("na rękę") + PREMIA za okres Świąteczny 200 Euro!

Palenie dozwolone na zewnątrz.

Do opieki Pani Ute, 80 lat, 169 cm, 59 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie oraz demencję (jest przy tym miła oraz spokojna, miewa problemy z orientacją czasową). 2 lata temu Pani Ute przeszła nowotwór piersi. Raz na jakiś czas Podopieczna jest poddawana zabiegowi transfuzji krwi (problemy układu hematologicznego).

NIE MA inkontynencji.
NIE MA opieki w nocy.
NIE MA transferowania.

Seniorka samodzielnie ubiera/rozbiera się oraz kąpie, samodzielnie również korzysta z toalety - wymaga jedynie poinstruowania podczas wykonywania danej czynności.

PANI UTE JEST BARDZO ELEGANCKĄ I KULTURALNĄ STARSZĄ PANIĄ.

Podopieczna mieszka sama w zadbanym domu jednorodzinnym z ogrodem w spokojnej dzielnicy miasta (ok. 20 min. tramwajem do ścisłego centrum Lipska).
Córka mieszka ok. 10 km. od swojej mamy. Miła i kulturalna rodzina.

Sklepy i punkty usługowe znajdują się w pobliżu (REWE, piekarnia itp ok. 250 m. od domu).

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka ok. 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, Pani potem odpoczywa na sofie, przy dobrej pogodzie lubi krótki spacer, obiad ok. 13:00, drzemka, kawa / ciasto, 18:00 kolacja, TV, ok. 20:30 Pani chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. zakupy, gotowanie, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości;
-towarzyszenie Podopiecznej w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.