Opiekunka od 15.11. dla Seniorki, urokliwe miasteczko, Wynagrodzenie 1750€/mies. na rękę! Pomoc domowa na miejscu

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych od 15.11., 63897 Miltenberg (urokliwe miasteczko z liczbą mieszkańców ok. 9,3 tys., położone ok.74 km na południe od Frankfurtu nad Menem, Bawaria).

Opiekunka z mocno komunikatywną  znajomością języka  niemieckiego  oraz prawem jazdy 1750 EURO / mies. netto („na rękę”).

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, lat 78, 165 cm, 85 kg.

Podopieczna uległa jakiś czas temu upadkowi w związku z tym doznała neurologicznego uszkodzenia i ma problemy z krótkotrwałą pamięcią oraz  koordynacją podczas wykonywania dłużej trwających czynności takich jak np.gotowanie.

Obecnie jest osłabiona po krótkim pobycie w szpitalu – profilaktycznie nosi pieluchy.

Porusza się samodzielnie, potrzebuje niewielkiej pomocy podczas wstawania – podanie dłoni ( do dyspozycji w przypadku gorszej kondycji również rollator i wózek inwalidzki).

Podopieczna potrzebuje czasami pomocy podczas mycia/kąpieli, ubierania/rozbierania oraz korzystania z toalety.

NIE MA opieki w nocy.

Seniorka  mieszka w domu wraz ze swoim mężem, który nie wymaga opieki i chętnie wspiera Opiekunkę we wszelkich czynnościach.

W domu przy schodach znajduje się podnośnik ułatwiający przemieszczanie między piętrami (Treppenlifter), 3 łazienki wyposażone w podnośnik do wanny (Badewannenlift) , krzesełko prysznicowe oraz toaletowe.

Sklepu znajdują się w odległości pieszej (ok. 15 min).

1 x w tygodniu przychodzi POMOC DOMOWA.

Mile widziana empatyczna osoba, która będzie motywować podopieczną do wykonywania codziennych czynności np. wspólnego gotowania.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, łazienka, Internet, rower, samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:

-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. bieżące utrzymywanie czystości, gotowanie oraz regularne podawanie posiłków i płynów, zakupy,  pranie, odkurzanie, prasowanie;
-wsparcie podczas wykonywania codziennych czynności, tj. mycie/kąpiel, ubieranie/rozbieranie się, korzystanie z toalety ;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.