Opiekunka od 14.07. dla 82-letniej p.Klary BEZ inkontynencji , ESSEN, Wynagrodzenie 1450€/mc na rękę!

Stawka

1 450.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Düsseldorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej Seniorki od 14.07., 45359 Essen (Nadrenia Północna-Westfalia ).

Opiekunka niepaląca z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy 1450 EURO/ mc netto ("na rękę").

Do Opieki Pani Klara, 82 lat, 70 kg, 165 cm.
Podopieczna cierpi na osłabienie starcze.
Podopieczna przeszła w przeszłości lekki udar. Porusza się samodzielnie za pomocą rollatora. Ze względu na postępujący wiek zaczyna się lekko zapominać (jest przy tym miła i spokojna).

Nie ma inkontynencji.
Nie ma transferowania.
Nie ma opieki w nocy

Seniorka jest bardzo samodzielna jak na swój wiek. Potrzebuje osoby, która pomoże jej w prowadzeniu gospodarstwa domowego i będzie towarzyszyć w życiu codziennym.

Pani Klara  potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu / rozbieraniu się oraz w razie potrzeby drobnej pomocy przy kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko toaletowe oraz prysznicowe). Podstawową pielęgnację Seniorka wykonuje samodzielnie.

Podopieczna mieszka sama w domu wolnostojącym.
Sklepy i punkty usługowe w pobliżu.

Przebieg dnia: Pobudka ok. 7:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, drzemka, ok.15:00 wyjazd na miasto /kawiarnia, fryzjer, 18:00 kolacja, TV, ok. 20-21:00 Podopieczna chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki
własny pokój, własna łazienka, Internet, samochód z manualną skrzynią biegów (VW golf ).
Czas wolny zapewniony (2 wolne popołudnia w tygodniu).

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, bieżące utrzymywanie czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się  oraz przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, przejażdżki na miasto.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.