Opiekunka dla 87-letniej p.Lotte, od 18.12., LEKKIE zlecenie, POMOC DOMOWA na miejscu, DOM z basenem

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

OPIEKUNKA osób starszych dla miłej Seniorki, p. Lotte, od 18.12., 70197 Stuttgart (Badenia-Wirtembergia).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1500 Euro / mies. netto („na rękę”)+200 Euro PREMII na Święta!

LEKKIE ZLECENIE!

STAŁE I SPRAWDZONE MIEJSCE – możliwy kontakt z obecną Opiekunką.

DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE - dom z basenem!

Palenie dozwolone na zewnątrz.

Niewymagane szczepienie

Do opieki Pani Lotte, 87 lat, 155 cm, 67 kg.

Seniorka cierpi na problemy ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej oka) oraz częściową inkontynencję ( nosi wkładki inkontynencyjne).
Porusza się zwykle za pomocą rollatora lub kuli -przy wstawaniu mile widziane podanie dłoni.
Ze względu na postępujący wiek zaczyna się powoli zapominać – jest przy tym miła i spokojna.

Seniorka potrzebuje pomocy przy ubieraniu / rozbieraniu się oraz kąpieli. Podstawową pielęgnację i toaletę wykonuje samodzielnie.

Nie ma transferowania.
Nie ma opieki w nocy.

Seniorka mieszka w zadbanym domu wielorodzinnym z ogrodem i  BASENEM  w ładnej dzielnicy Stuttgartu. Łazienka Podopiecznej wyposażona jest w krzesełko prysznicowe. Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter ułatwiający poruszanie się Podopiecznej między parterem a piętrem.
Syn z rodziną mieszka w osobnej części mieszkalnej – bardzo miła i sympatyczna rodzina.
Sklepy i punkty usługowe w pobliżu.

2x w tygodniu do domu Podopiecznej przychodzi POMOC DOMOWA, która wykonuje gruntowne porządki, prasowanie itp.

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka ok. 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, Pani lubi słuchać radia / muzyki, 12:00 obiad, drzemka, ok. 16:00 Seniorka wykonuje drobne ćwiczenia w basenie (ok. 1h), 18:30 kolacja, 21:30 Podopieczna chodzi spać.
1 x w tygodniu  w ciągu dnia na ok.4 godziny Podopieczna wychodzi z przyjaciółmi lub rodziną na obiad - czas wolny dla Opiekunki lub możliwość potowarzyszenia Seniorce.

Do dyspozycji Opiekunkiwłasny pokój, WŁASNA łazienka, Internet.
Dla Opiekunki  z prawem jazdy do dyspozycji również samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie,  bieżące utrzymywanie czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np.wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, wspólne oglądanie TV, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, ewentualnie towarzyszenie Podopiecznej podczas spotkań z przyjaciółmi/rodziną.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.