Opiekun/opiekunka do małżeństwa - wolny wtorek! Zastępstwo na marzec / Numer oferty: K/01383

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Lübeck , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 01/03/2024

Język : dobry
Miejscowość: Oering - ok.50 km od Lubeki

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01383

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem mieszkającym w Oering (kod pocztowy: 23845)

Podopieczna jest mobilna – porusza się samodzielnie przy wsparciu rollatora.
Cierpi na demencję.
Chętnie pomaga w drobnych czynnościach domowych.
Wymaga lekkiego wsparcia podczas pielęgnacji.
Senior jest pacjentem leżącym i wymagającym asekuracji/wsparcia podczas wstawania.
Do dyspozycji jest Lift. Wystarczy pacjentowi podać dłoń – jest słaby ale zrobi kilka kroków z łóżka na wózek.
Codziennie rano do podopiecznego przychodzi Pflegedienst i dba o higienę.
Pacjent cierpi na osłabienie mięśni, demencję, inkontynencję, ma problemy z sercem i jest po udarze.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów.
Wtorek jest dniem wolnym – pacjenci uczęszczają do Tagespflege (9-16)

Do zadań opiekuna/opiekunki należy wykonywanie czynności domowych (m.in. sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie) oraz wsparcie pacjentów podczas codziennych czynności (higiena, ubieranie)
Dla opiekuna/opiekunki przygotowane jest piętro domu – pokój, sypialnia oraz własna łazienka.

Stawka: 1600/1800€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.