Opiekun lub Opiekunka od 25.08. dla p.Erharda, BARDZO dobre warunki mieszkaniowe, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1500€!

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka / Opiekun osób starszych dla miłego Seniora od 25.08., 97353 Wiesentheid (Bawaria, miasteczko  położone ok. 34 km. od Wurzburga).

Opiekunka /Opiekun  niepaląca/-y z komunikatywną  znajomością języka niemieckiego 1500 Euro/MC netto ("na rękę").

Do opieki Pan Erhard, 86 lat, 178 cm, ok.78 kg.

Seniork cierpi na osłabienie związane z wiekiem, demencję (zdarza się, że Pan Erhard traci poczucie czasu) oraz częściową inkontynencję (pieluchy). Jest osłabiony po pobycie w szpitalu.
Podopieczny porusza się bez środków pomocniczych - wymaga jednak wsparcia (podania dłoni) przy wstawaniu z łóżka/fotela lub  przy wchodzeniu po schodach.

Pan Erhard potrzebuje pomocy głównie przy ubieraniu i rozbieraniu się, przy kąpieli i w toalecie.
Senior na ogół dobrze przesypia noce, może się jednak zdarzyć (maksymalnie ok.1-2 razy w tygodniu), że Podopieczny w nocy będzie miał potrzebę  skorzystać z toalety - wówczas Opiekunka/Opiekun będzie mieć wydłużony czas wolny w trakcie dnia.

Podopieczny  mieszka z żoną , która jest w pełni mobilna i nie wymaga  opieki, w pięknym, dużym domu wolnostojącym, ok.250m2, z dużym ogrodem.
Seniorzy posiadają małego, wesołego pieska.

Do Seniorów przychodzi Pani sprzątająca/POMOC DOMOWA.

BARDZO dobre warunki mieszkaniowe.

Podopieczny zanim przeszedł na emeryturę  był cenionym przedsiębiorcą w Wiesendheit. Niegdyś grał w golfa oraz brał czynny udział w polowaniach -należał do koła łowieckiego.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, Internet , oddzielna łazienka, radio, TV.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-bieżące utrzymywanie czystości w domu (w razie potrzeby zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie);
-pomoc Podopiecznemu w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy wstawaniu i kładzeniu do łóżka, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli i w toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym , np. wspólne spożywanie posiłków, spacery, rozmowy, wspólne oglądanie TV, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.