Opieka Niemcy - miła rodzina / OD 10.12.2022 / 84066 Mallersdorf-Pfaffenberg

Sprawdzona Rodzina

Opis stanowiska:

Opieki potrzebuje pani  Anna , która ma 89 lat. Miszka w domu jednorodzinnym w miejscowowci 84066 Mallersdorf-Pfaffenberg. Podpieczna porusza się przy pomocy chodzika, ma podłączony cewnik. Potrzesbuje pomocy pzy hignienie, prysznicu, przy zmianie pampersów.

Osobom zainteresowanym ofertą możemy przekazać nr tel. do p. Doroty, która przekaże zakres obowiązków

Wymagania

* doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi
* empatia w stosunku do starszych osób,
* pracowitość

Nasza oferta

Delegowanym pracownikom zapewniamy:

* Legalne zatrudnienie na umowę, zgodnie z polskim prawem opłacamy składki od wysokości przeciętnego wynagrodzenia w Polsce 6000 zł brutto - wysokość składek ma duże znaczenie przy wyliczeniu przyszłej emerytury;
* Formularz A1 - dokument będący potwierdzeniem legalności pobytu pracowników na terytorium Unii Europejskiej, dokument istotny przy kontroli niemieckiego urzędu celnego - Zollamt;
* karta EKUZ - gwarantującą bezpłatne leczenie oraz refundację recept podczas pobytu na terenie Unii Europejskiej;
* ZASIŁEK CHOROBOWY- w przypadku choroby osoba ubezpieczona otrzymuje wysoki zasiłek z ZUS
* terminowe wypłaty wynagrodzenia - do 10 dnia kolejnego miesiąca
* wsparcie koordynatora podczas pobytu za granicą - w przypadku alarmowych sytuacji jest do dyspozycji telefon 24h
* Masz ZAJĘCIE KOMORNICZE? udzielamy bezpłatnej konsultacji i podejdziemy do Twojej sprawy indywidualnie !!
* TELEFON DO ZMIENNICZKI - jeśli prezentujemy oferty do sprawdzonej oferty, przekazujemy nr telefonu do Pani która jest na miejscu
* możliwość zorganizowania stacjonarnych kursów z j. niemieckiego