Operator wózka widłowego z niemieckimi uprawnieniami. Darmowe zakwaterowanie. Umowa niemiecka. Praca od zaraz

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Dingolfing , Landshut , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego z niemieckimi uprawnieniami. Darmowe zakwaterowanie. Umowa niemiecka.

Zakres obowiązków:

  • załadunek, rozładunek tirów
  • praca na krótkich widłach
  • transport wewnętrzny giterboxów

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz auto na dojazd (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wózki widłowe – niemieckie
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność

Nasza oferta

  • stawka godzinowa 14,15 euro brutto na godzinę
  • praca na 3 zmiany, dodatki za pracę w nocy
  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę (pokoje 2os.)
  • możliwość nadgodzin
  • posiadamy zeit konto, 5h/miesiąc
  • stała opieka ze strony firmy InJobs
  • kontakt z osobą koordynująca podczas dojazdu w każdy weekend
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów, następnie zgłoszenie do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika