Operator/ Kierowca wózka widłowego

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Kerpen , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych operatorów wózka widłowego do pracy w okolicach Kolonii.

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator wózka widłowego,
  • aktualne uprawnienia na na wózek widłowy,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu jest mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • wysokie stawki godzinowe,
  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami (również dla rodziny),
  • dodatki za przepracowane nadgodziny i pracę w święta,
  • opiekę polskojęzycznego dysponenta,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez pracodawcę,
  • ubranie i obuwie robocze.