Operator CNC - Giętarka * 190 kr brutto/ h (110 zł brutto/ h) + wakacyjne

Stawka

190.00 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Horsens , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, producent elementów metalowych z okolic Horsen, poszukuje doświadczonych operatorów giętarki CNC
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obróbkę metalowych elementów przy użyciu giętarki Bystronic 250T na podstawie rysunku technicznego. Do Twoich obowiązków będą należeć:
• przygotowywanie materiałów - głównie stal, stal nierdzewna, aluminium
• ustawianie i kalibracja sprzętu, narzędzi zgodnie z rysunkiem technicznym, programowanie i obsługa giętarki - praca przy produkcji pojedynczych elementów (o grubości 1 - 6mm)
• nadzorowanie pracy maszyny, kontrola jakości gotowych elementów i wprowadzanie niezbędnych korekt
• obsługa przyrządów pomiarowych, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, prace ślusarskie
• obróbka metalu, wiercenie, piłowanie, szlifowanie, cięcie, gwintowanie, montaż elementów, prace wykończeniowe
• zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii, konserwacja i dbałość o dobry stan techniczny maszyn
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Praca na 1 zmianę.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako operator giętarki CNC
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego
  • Mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie: 190 kr brutto/ h (110 zł brutto/ h) + wakacyjne + zasiłki na dziecko
  • Umowa na warunkach duńskich
  • Zakwaterowanie (koszt na tydzień 1 225 kr/ 715 zł)
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
DKK / PLN kurs z dnia 10-01-2024