Od zaraz: Praca dla barmanki/barmana w restauracji przy niemieckiej granicy - atrakcyjne warunki

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Guben , Cottbus , Niemcy

Nasza oferta

• Praca przez cały rok z 5-dniowym tygodniem pracy i jednym wolnym weekendem w miesiącu
• Ponadtaryfowa dopłata sezonowa od kwietnia do października
• Bardzo atrakcyjne napiwki (goście lokalu płacą również zawsze przy stole)
• Niezawodne godziny zamknięcia o 21:00 (piątek/sobota o 21:30)
• Nowoczesne miejsce pracy z dotykowym systemem POS firmy Gastronovi i aplikacją do planowania dyżurów Gastromatic

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Praca w ciągłym ruchu, pod presją czasu i z zachowaniem jakości
• Wsparcie zespołu
• Organizacja pracy własnej i współpracowników

W razie potrzeby wspierasz swoich kolegów i pozwalasz sobie na pomoc. Wygrywamy tylko jako zespół!

Opis stanowiska

• Dzięki Tobie nasza kasa jest w najlepszych rękach!
• Przygotowujesz dla naszych gości napoje alkoholowe i bezalkoholowe
• Dbasz o odpowiednie i prawidłowe przechowywanie napojów
• Masz przegląd wszystkich zapasów napojów i przygotowujesz zamówienia
• Wspólnie z całym zespołem obsługi dbacie o to, aby każdy gość opuścił naszą restaurację uśmiechnięty i zadowolony ;-)