Monter rusztowań

Stawka

4 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Dijon , Francja

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:
MONTER RUSZTOWAŃ
(wysokie obiekty - zabytki historyczne)

Miejsce pracy: okolice Ville-sous-la-Ferté, Francja

start pracy: od zaraz/mile widziane ekipy

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na w.w. stanowisku - min. 2 lata
  • Polskie lub francuskie uprawnienia montera rusztowań
  • Auto (1 na ekipę) potrzebne do dojazdów na zakupy
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:
  • Francuską umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie miesięczne 3700-4500 euro netto
  • Pracę w wymiarze 35 - 43 h tygodniowo
  • Płatne nadgodziny (+25%, +50%)
  • Dietę dzienną 78 euro netto na każdy dzień kalendarzowy
  • Zapewniony dojazd na budowę
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania, koszt po stronie pracownika
  • Możliwość dopełnienia wszelkich formalności online

Opis stanowiska:
  • Montaż/demontaż wysokich rusztowań (FIX, Layher)
  • Załadunek/rozładunek elementów rusztowań i narzędzi
  • Praca na wysokości (wymagane szelki bezpieczeństwa)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.