Monter rusztowań

Stawka

4 000.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Dijon , Francja

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (numer licencji 27250) poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Okolice Ville-sous-la-Ferté, Francja

START PRACY: połowa marca/Mile widziane zespoły

STANOWISKO: MONTER RUSZTOWAŃ (do pracy na wysokich obiektach, w tym zabytkach historycznych)

WYMAGANIA:
Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia na stanowisku montera rusztowań
Posiadanie polskich lub francuskich uprawnień montera rusztowań
Dostępność samochodu (1 na zespół) do prywatnych podróży w terenie Francji
Mile widziana znajomość języka francuskiego
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

OFERUJEMY:
Umowę o pracę tymczasową w ramach francuskiego systemu
Miesięczne wynagrodzenie netto w wysokości 4000 euro -4500 euro
Pracę w wymiarze 35-43 godzin tygodniowo
Dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny (+25%, +50%)
Dzienną dietę w wysokości 78 euro netto za każdy dzień kalendarzowy
Zapewniony transport na plac budowy
Pomoc w organizacji zakwaterowania
Możliwość załatwienia wszelkich formalności online

OPIS STANOWISKA:
Montaż/demontaż wysokich rusztowań (FIX, Layher)
Załadunek/rozładunek elementów rusztowań i narzędzi
Praca na wysokości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.