Monter Paneli Fotowoltaicznych - bez doświadczenia

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

  • Montaż paneli fotowoltaicznych, okablowania i instalacji elektrycznej - nie musisz mieć doświadczenia
  • Praca na wysokości - dachy
  • Używanie elektronarzędzi do podłączenia paneli i montażu

Wymagania

  • Sprawność fizyczna i chęci do pracy w naturalnych warunkach atmosferycznych
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie podstawowym
  • Auto na wyjazd

Nasza oferta

  • Stawkę całkowitą 12 €/h + dodatkowo płatne nadgodziny
  • 40-45h pracy tygodniowo
  • Nadgodziny wypłacane zgodnie z prawem francuskim: +25% do stawki bazowej między 36, a 43 godziną pracy; +50% stawki bazowej od 44 godziny pracy
  • Polską umowę o pracę tymczasową i darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 EURO!
  • PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za badania i odzież
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora