Monter przy instalacji kompresorów i sprężarek

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Amsterdam , Eindhoven , Tilburg , Holandia

Opis stanowiska

Wynagrodzenie
€16,65 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Rheden, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Howden Thomassen Compressors jest dostawcą sprzętu do sprężania gazu na zamówienie dla różnych branż. Firma łączy własną technologię i światową wiedzę inżynierską, aby projektować i dostarczać rozwiązania i usługi dla swoich klientów, które pomagają optymalizować procesy przeładunku powietrza i gazu.

Jako monter kompresorów i sprężarek, na tym stanowisku będziesz częścią jednego z najlepszych zespołów i będziesz odpowiedzialny za montaż elementów sprężarek, obróbkę metali, obsługę maszyn, obsługę wózka widłowego, czytanie rysunków technicznych, budowanie kompletnego poślizgu sprężarek, podłączanie wszystkich rurociągów, rur i kabli, również przygotowanie sprężarki do testowania. Większość czynności będziesz wykonywać za pomocą narzędzi pomiarowych i regulacyjnych (kaliper, mikrometry itp.).

Będziesz pracował na dwóch zmianach, zaczynając od 6:15 do 14:45 i od 14:30 do 23:00. Będziesz pracował 40 godzin tygodniowo.

W pierwszych dniach zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Byłoby wspaniale, gdybyś posiadał/-a ważny certyfikat VCA. W przeciwnym razie będziesz musiał/-a go uzyskać, ale w tym też Ci pomożemy! Dołącz do zespołu jako monter kompresorów i sprężarek!

Obowiązki:

  • Montaż elementów sprężarek
  • Obsługa maszyn
  • Obróbka metali
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Wykańczanie produktów
  • Łączenie wszystkich części
  • Przygotowywanie produktów
  • Praca z narzędziami pomiarowymi
  • Praca z narzędziami do regulacji

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie wiedzy technicznej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Posiadanie ważnego VCA albo chęć do uzyskania certyfikatu VCA
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowym i regulacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7