Monter paneli fotowoltaicznych - 17 EUR/H + Darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja

Ulm , Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż paneli fotowoltaicznych o mocy do 50 kWP
  • montaż stelaży oraz modułów, montaż falowników
  • układanie kabli na dachach ceglanych
  • praca wykonywana na budynkach mieszkalnych według planów.

Wymagania

  • WYMAGANE doświadczenie w pracy na stanowisku montera paneli fotowoltaicznych- minimum pół roku
  • NIEWYMAGANA znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat B

Nasza oferta

  • 17,00€ brutto na godzinę + premie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość zarobku nawet 14 000 PLN miesięcznie
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach + możliwość częstych realizacji zaliczek
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie - BEZPŁATNE
  • długoterminowe zlecenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwa praca w weekendy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość premii
  • bezpieczne miejsce pracy
  • opieka formalno-prawna
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy
  • wsparcie opiekuna 24h
  • premia do 100EUR za polecenie nam pracownika
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • jasne i przejrzyste umowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego
  • kurs językowy online
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania
  • jednorazowe dofinansowanie 200EUR za dojazd z PL do DE po przepracowaniu miesiąca
  • zwrot za test na COVID-19 w okresach, kiedy jest wymagany negatywny wynik