Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Limoges , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 27250)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukują monterów konstrukcji stalowych. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i stałej pracy, gdzie pracodawca dba o swoich pracowników to czytasz odpowiednie ogłoszenie!

Miejsce pracy: Nontron, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Preferowane uprawnienia na zwyżki lub ładowarkę teleskopową lub SEP
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B+E
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:
  • Francuską umowę o pracę oraz ok. 39h pracy tygodniowo
  • Stawkę podstawową w wysokości 12,50-17,50 euro brutto/h - możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia i kompetencji!
  • Dietę 237 euro/msc oraz dodatek transportowy 170 euro/msc
  • Zapewnioną odzież roboczą i narzędzia
  • Możliwość skorzystania z benefitów wynikających z formy zatrudnienia oraz pomoc w wynajęciu zakwaterowania
  • Zakres prac dostosowany do Twoich umiejętności - pracuj przy tym, na czym się znasz!
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie placu budowy, czytanie planów konstrukcyjnych, obsługa urządzeń dźwigowych i specjalistycznych narzędzi
  • Instalacja metalowych elementów konstrukcyjnych: spawanie, cięcie i montaż
  • Precyzyjne mocowanie części w celu zapewnienia stabilności konstrukcji, praca na wysokości

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.