Monter elewacji

Lokalizacja

Sallanches , Francja

Opis stanowiska

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER ELEWACJI
Lokalizacja:
Sallanches, Francja

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
  • Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
  • Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
  • Wypłaty w systemie miesięcznym – średnio 2500 - 2900 euro netto
  • Wszystkie formalności załatwiamy online
  • Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny co 90 dni
  • Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
  • Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zadania:

  • Montaż izolacji termicznych
  • Klejenie styropianu/wełny
  • Wtapianie siatki, montaż narożników
  • Nakładanie tynku, malowanie
  • Montaż i demontaż rusztowań

Wymagania:

  • Doświadczenie
  • Znajomość francuskiego – mile widziana
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.