Monter elewacji/dociepleń Francja

Stawka

2 700.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER ELEWACJI

Lokalizacja:
Alpy Francuskie

Oferujemy:
• Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
• Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
• Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
• Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
• Wypłaty w systemie miesięcznym – od 2700 euro netto
• Wszystkie formalności załatwiamy online
• Dofinansowanie kosztów wyjazdu
• Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
• Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zadania:
• Montaż izolacji termicznych
• Klejenie styropianu/wełny
• Wtapianie siatki, montaż narożników
• Nakładanie tynku, malowanie
• Montaż i demontaż rusztowań

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.