Monter elewacji

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

MONTER DOCIEPLEŃ

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

GRH Polska we współpracy z francuskimi klientami poszukują specjalistów do prac budowlanych we Francji.

Miejsce pracy: Sallanches, Francja

Stat pracy: od zaraz lub koniec stycznia/początek lutego

Gwarantujemy:

  • Stawkę całkowitą (w zależności od doświadczenia) od 14,40 euro brutto/h + nadgodziny
  • Szacowane wynagrodzenie miesięczne 2600-2900 euro „na rękę”
  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Comiesięczne wpłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie
  • Dojazd na budowę
  • Pracę w polskich ekipach
  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
  • Praktycznego doświadczenia na tym stanowisku
  • Chęci i determinacji do pracy

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

 lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.