MONACHIUM, Opiekunka od 25.03. dla 85-letniej Seniorki, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1700€+100€ PREMII!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej Seniorki od 25.03., 81541 Monachium (dzielnica Untergiesing-Harlaching - południowa część miasta).

PODOPIECZNA POCHODZI ZE ŚLĄSKA!

Opiekunka z   komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1700 Euro/mies. netto (" na rękę") + PREMIA ŚWIĄTECZNA 100 Euro!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 85 lat, 170 cm, 68 kg.

Seniorka cierpi na początki spokojnej demencji (zapomina się), doznała złamania szyjki kości udowej oraz lekkiego udaru (bez paraliżu, ma niewielkie zaburzenia mowy podczas skomplikowanych rozmów), nosi aparat słuchowy.

Porusza się za pomocą rollatora - zazwyczaj samodzielnie wstaje, niekiedy może potrzebować niewielkiego wsparcia, tj. podania dłoni, oraz towarzyszenia podczas chodzenia. Do dyspozycji jest również wózek inwalidzki.

NIE MA inkontynencji.

Podopieczna zazwyczaj samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację, potrzebuje wsparcia podczas kąpieli, ubierania/rozbierania się oraz w razie potrzeby ewentualnego wsparcia w toalecie.

Przebieg dnia: pobudka 9-10:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 13-14:00 obiad, 18-19:00 kolacja, ok. 20-21:00 Seniorka chodzi spać.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu na parterze. W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe. W domu zamontowany jest przycisk alarmowy - Alarmknopf, do dyspozycji równiez wózek.
Syn mieszka ok.15 min drogi od Seniorki. Sklepy w odległości pieszej.

Do dyspozycji Opiekunkiwłasny pokój,  Internet
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego – zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, utrzymywanie bieżącej czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, m.in. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się i  w toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypomnienie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.