Mechanik naczep samochodów ciężarowych, Dania

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Hedehusene , Dania

Z nami zyskasz:

  • długoterminową współpracę z renomowanymi warsztatami w Europie
  • pełne wdrożenie do pracy realizowane w warsztacie w Landskronie (Szwecja), a następnie samodzielne stanowisko w warsztacie w Hedehusene
  • pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • zatrudnienie w oparciu o umowę duńską
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy

Nasz przyszły współpracownik, czyli TY:

  • posiadasz doświadczenie w mechanice pojazdowej (naczepy i/lub samochody ciężarowe, maszyny rolnicze)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • masz prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem)
  • chcesz podjąć pracę za granicą

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz rozwijać się w ciekawym, pełnym wyzwań zawodzie, czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje zadania na nowym stanowisku to m.in.:

  • diagnostyka i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych
  • remonty podwozia
  • usuwanie uszkodzeń burt i plandek
  • naprawy powypadkowe
  • przygotowanie do przeglądu technicznego (MOT)
Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie i to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole – czekamy na Twoją kandydaturę!