Mechanik lotniczy

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Amsterdam (Holandia)

Numer referencyjny: V-085014/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Diagnozowanie usterek

  • Przeprowadzanie kompleksowej naprawy samolotów
  • Wykonywanie modyfikacji w samolotach i ich podzespołach
  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla pozostałych działów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w branży lotniczej
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z kandydatem
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego
  • Możliwość przejścia na kontrakt bezpośrednio z firmą KLM
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jarografami, etc.